YS Yaşar Suites

Eroğlu Emlak Yatırım ve İnşaat

2.508 malanda yükselen Yaşar Suites projesi 12 katlı tek blok olarak tasarlandı. Blok yüksekliği 36,50 metre olan Yaşar Suit Esenyurt projesinde 148 konut ve 8 dükkan bulunmaktadır. Farklı mimari tasarımla stüdyo ve 1+1'lerin hayata geçirileceği YS Yaşar Suites projesinde, konutların büyüklüklerin 43mile 154marasında değişmektedir. Toplam inşaat alanı 11.000molan YS Yaşar Suites Projesi'nin teslim tarihi Ekim 2016'dır.

Eroğlu Emlak Yatırım A.Ş Hakkında

40 yılı aşkın tecrübenin tek çatı altında birleşmesi ile oluşan Eroğlu Group şimdiye kadar Metal ve Geri Dönüşüm sektöründe edindiği saygınlığı bundan sonra konut, ofis, rezidans projelerinde de sürdürmeyi hedefliyor. 

 

1974 yılından bu güne Er Metal Endüstri Geri dönüşüm, Anka Endüstri Geri Dönüşüm, Yermet Taşımacılık, Loop Çevre Teknolojileri ve Enerji Sanayi Tic. A.Ş. olarak ticari hayatında süreklilik sağlayan Eroğlu Group, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmış ve inşaat sektöründe de bu başarısını daha ileriye taşımayı hedeflemiştir. Hurda ve geri dönüşümde yıllık 350.000 ton metal işlemi ile ülke ekonomisine katkısı büyük olan Eroğlu Group 2014 yılında Esenyurt ilçesinde İstanbulun en büyük entegre geri dönüşüm tesisini kurmuştur.