Hakkımızda

40 yılı aşkın tecrübenin tek çatı altında birleşmesi ile oluşan EROĞLU GROUP şimdiye kadar METAL ve GERİ DÖNÜŞÜM sektöründe edindiği saygınlığı bundan sonra KONUT, OFİS, REZİDANS projelerinde sürdürmeyi hedefliyor.

1974 yılından bu güne ER METAL ENDÜSTRİ GERİ DÖNÜŞÜM, ANKA ENDÜSTRİ GERİ DÖNÜŞÜM, YERMET TAŞIMACILIK, LOOP ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE ENERJİ SANAYİ TİC. AŞ olarak ticari hayatında süreklilik sağlayan EROĞLU GROUP, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmış ve inşaat sektöründe de bu başarısını daha ileriye taşımayı hedeflemiştir.

Şimdi ise bu başarıya bir yenisi daha ekleniyor. Eroğlu Emlak Yatırım ve İnşaat A.Ş. başlı başına bir metropol olan, gün geçtikçe değeri artan, son yılların en gözde ilçesi ve cazibe merkezi olan Beylikdüzü’nde EROĞLU GROUP güvencesi ile YS Yaşar Suites'i inşaa ediyor ve sizlere hizmet veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyor.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız, alanında uzman ve profesyonel ekipler ile çalışarak; inşaat sektöründe çağın ileri teknolojilerini kullanarak doğaya, çevreye ve insan hayatına saygılı projeler üretmek üzere şekillenmiştir. Koyduğumuz her tuğlada, sonlandırdığımız her projede, ilk günkü heyecan ile çalışarak müşterilerimizi her daim memnun etmek en büyük gayemizdir.

VİZYONUMUZ

Yeni projelerimiz ile kentin yaşam kalitesine ve marka değerine katkı yaparken, insanlara yaşamaya değer alanlar sunmak adına, başarılı projelerimizden ve müşteri memnuniyetinden aldığımız güç, deneyim ve organizasyon becerisi ile zamanında ve eksiksiz projeler üretmek Eroğlu Emlak Yatırım ve İnşaat A.Ş. olarak vizyonumuzun temelidir.

MİSYONUMUZ

Eroğlu Emlak Yatırım ve İnşaat A.Ş. olarak konutlarımızı, insanlarımıza keyifli, kaliteli ve güvenli bir yaşam sunmak adına inşa ediyoruz. Faaliyetlerimizi yerine getirirken insana olduğu kadar doğaya da değer vermekte; yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere uyarak çevre kirliliğinin önlenmesi için yeni teknolojileri kullanmaya özen göstermekteyiz.